Protetyka stomatologiczna

22. Listopad 2016 Bez kategorii 0

Zaniedbane uzębienie to problem nie tylko w chwili obecnej, ale też w przyszłości, gdyż szybciej potrzebna będzie nam proteza. Tego chyba nikt nie chce. Sztuczne uzupełnienie ubytków to drogi interes. Można oczywiście skorzystać z usług protetyka w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia, wówczas jednak możemy liczyć tylko na najtańszy, akrylowy produkt. Takie rozwiązanie wiąże się z częstą koniecznością wymiany, słabą jakością i wytrzymałością produktu. Gdy decydujemy się na prywatne usługi protetyka musimy liczyć się z dużymi kosztami, bowiem nawet ta akrylowa proteza to wydatek od 500 złotych, a lepsze jakościowo materiały są droższe. Zatem rozsądnie wybierzmy gabinet, w którym poddamy się uzupełnieniu ubytków – najlepiej na podstawie opinii innych pacjentów.

W Szczecinie jednym z polecanych miejsc jest Centrum Płatek, zlokalizowane przy ulicy ks. Stefana Wyszyńskiego (inne na: Szczecin na dentysta-stomatolog.com). W tej placówce możemy liczyć na bardzo dobrą jakość usług i nie musimy martwić się o koszty, gdyż te nie są wcale wygórowane. Zadowoleni klienci chwalą to centrum również ze względu na miłą atmosferę. Można również zdecydować się na usługi Dentmar przy ulicy 5 Lipca. Zdrowe zęby, piękny uśmiech to motto przewodzące tej placówce, a przecież właśnie z takim zamiarem do nich przychodzimy.

Są różne rodzaje uzupełnienia ubytków: protezy ruchome, stałe mosty i korony, a to na jakie się zdecydujemy zależy od zasobności naszego portfela i zaleceń jakie da nam stomatolog. Możemy również swoje kroki skierować na ulicę Rapackiego, przy której zlokalizowane jest laboratorium techniki dentystycznej LTD. Intymna atmosfera, zdolni i młodzi pracownicy zadbają, abyśmy wyszli z pełnym, pięknym uśmiechem. W tym miejscu należy także wspomnieć o klinice Medicine, znajdującej się przy ulicy Bartniczej. Tutaj mamy wybór czy chcemy zrealizować nasze zamówienie prywatnie, czy na NFZ (więcej na: https://pl.wikipedia.org/wiki/Narodowy_Fundusz_Zdrowia). Taka dowolność pozwoli nam na spokojniejszą decyzję i odpowiednie dopasowanie protezy.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>