Profesjonalne zabiegi na twarz

18. Kwiecień 2016 Bez kategorii 1

Skóra twarzy po zimie
Symbolika odrodzenia i przebudzenia nieodłącznie kojarzy się z rozkwitającą w pełni wiosną. Przyroda, budząca się początkowo nieśmiałymi odcieniami zieleni, rozkwita drobnymi pączkami na drzewach i kielichami pierwszych, wiosennych kwiatów. W odradzaniu się przyrody po długim, zimowym śnie, można znaleźć oczywistą analogię do ludzkiego organizmu. Zimowe zmiany szczególnie wyraźnie widać w naszym największym, a jednocześnie najbardziej narażonym na oddziaływanie zewnętrznych czynników organie, jakim jest skóra. Najbardziej osłabiona po naprzemiennym traktowaniu lodowatym wiatrem i mrozem oraz wysuszonym przez kaloryfery powietrzem wewnątrz naszych biur i mieszkań jest skóra naszej twarzy i dekoltu.

W poszukiwaniu blasku
To, po jakie rozwiązania należy sięgnąć, zależeć będzie przede wszystkim od stopnia zaobserwowanych zmian. Przesuszonej, ale młodej i normalnej cerze wystarczyć mogą zabiegi nawilżające. Wytoczenie cięższej artylerii należy rozważyć jednak dla cer dojrzałych, borykających się, oprócz niekorzystnych warunków zewnętrznych, z niższym poziomem kolagenu i zmianami hormonalnymi towarzyszącymi menopauzie. Poniżej przedstawiamy zestawienie najpopularniejszych zabiegów, służących renowacji cery na wiosnę!

Profesjonalne zabiegi na twarz
Spragnioną skórę skutecznie napoją zabiegi z kwasem hialuronowym. Wybrany przez nas salon kosmetyczny może także – jako dodatek do pakietu – zaoferować sprawdzoną metodę nakładania płatów kolagenowych. Jeśli głównym problemem, z którym boryka się klientka jest przesuszenie, tego typu zabiegi są w stanie przynieść naprawdę imponujące rezultaty! Zabiegi mezoterapii igłowej są odpowiedzią na potrzeby cery pozbawionej blasku. Zastosowane przy ich wykonywaniu koktajle odżywczo – regenerujące pozwalają uzyskać efekt świetlistej skóry i sprawią, że przebarwienia będą zdecydowanie mniej widoczne. Godne polecenia dla każdego typu cery są zabiegi z kwasami owocowymi AHA, które oprócz właściwości napinających, rozświetlających i wygładzających, potrafią rozprawić się z niewielkimi zmarszczkami oraz znacznie spłycić nawet głębokie bruzdy.

Gdzie najlepiej szukać renomowanego gabinetu kosmetycznego?
Patrząc na powyższe zestawienie aż trudno uwierzyć, jak wiele może zaoferować nam utalentowana kosmetyczka. Kraków jako stolica i największe miasto Małopolski, jest zdecydowanie w stanie zaoferować najwięcej możliwości dla mieszkanek tego regionu Polski. Warto więc, korzystając z przygotowanej przez nas listy polecanych zabiegów, umówić się na konsultacje w profesjonalnym salonie kosmetycznym.

 


1 thought on “Profesjonalne zabiegi na twarz”

  • 1
    Wiewióra on 7 lutego 2017 Odpowiedz

    Ja jestem bardzo zadowolona z zabiegów z kwasami owocowymi – skóra od razu jest bardziej promienna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>